ERDOĞAN MAKİNA

Firmamız 1982 yılında Gaziantep'de SEYDİ VAKKAS ERDOĞAN tarafından kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı tarımsal ve hububat ürünleri işleme alanında faaliyet gösteren üreticilerin, işletmelerin makine ve ekipman ihtiyaçlarının karşılanmasıdır.

Değirmencilik sanayisinde ve kuru bakliyat, hububat veya kurutulmuş sebzelerin ve meyvelerin işlenmesi veya öğütülmesi için kullanılan makinelerin imalatı,

(un, bulgur, mercimek, iç fıstık, badem çekirdeği, kayısı çekirdeği, çekirdek gibi ürün üretmek için kullanılan makineler, ayrıştırıcılar kalibrelime, temizleyici, soğutucular, kırıcılar ve yıkayıcılar gibi vb.) Gıda makineleri imalatı sektöründe, ürün işleme tesisleri, kalibrasyon makineleri, eleme ve temizle makineleri gibi ihtiyaç olan tarımsal makinelerin imalatı sektöründe yüksek kaliteli teknolojik hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

 

Makine imalatı alanında deneyime ve bilgiye dayalı teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir kuruluş olmaktır.

 

Geride bıraktığımız yıllar süresince, kalite politikamızı her zaman en üst düzeyde ve teknolojiyi direkt olarak takip ederek eş seviyede koruyarak işletmelerin makine ihtiyaçları ve servis hizmetleri verilmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bölge ve ülke çapında gerekli firmalar ile anlaşmalar yapılmış ve müşterilerimize gerekli bilgi ve teknoloji uygun şartlarda sunulmuştur. Bu çerçevede üreticilerin ve işletmecilerin işletmelerini geliştirmeleri ve sürekliliğini korumaları amaçlanmıştır.

 

Bu çalışmalar ile birlikte Erdoğan Değirmen Makina Sanayi müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamakta, konularında uzman kadrosuyla var olan çözüm yapısını güçlendirmek, ilkelerimiz doğrultusunda kaliteli verimli ve çözümlenebilen hizmetler sunmayı hedefleyerek sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir organizasyon haline gelmiştir.

 

Firmamızın bünyesindeki Ar-Ge çalışmalarının verdiği başarılı sonuçlar doğrultusunda, Ar-Ge konulu çalışmalarımızı faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Konular ile ilgili Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.